JIRA – platforma, której potrzebuje Twoja firma

Zarządzanie firmą nie jest prostym zadaniem, lecz na szczęście na rynku są rozwiązania, które pozwalają usprawnić ten proces. W jaki sposób to zrobić? I co z tym wszystkim ma wspólnego JIRA? Przeczytaj ten artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania.

Co to jest JIRA?

JIRA to oprogramowanie, które służy wielu firmom do zarządzania kluczowymi projektami. Pozwala ono w łatwy sposób zgłaszać pracownikom błędy, prowadzić dyskusje czy raportować postępy prac. Oprogramowanie to stale ewoluuje i jest rozbudowywane, dzięki czemu implementowane jest w coraz większej liczbie przedsiębiorstw.
Program ten pozwala na łatwe przechodzenie między stronami, istnieje możliwość łączenia zgłoszeń i tematów, a także podpinania pod nie raportów czy innych załączników. Administrator aplikacji w łatwy sposób może przydzielić konkretne role i uprawnienia, dzięki czemu zablokuje osobom niepowołanym dostęp do konkretnych treści. Jednocześnie atutem tego rozwiązania jest fakt, że w prosty sposób pozwala ono na podłączenie pod temat osoby z firmy zewnętrznej, która zaangażowana została w konkretny projekt. Może się ona w ten sposób komunikować z pracownikami firmy, nie posiadając jednocześnie dostępu do pozostałych tematów, które jej nie dotyczą.

Jakie zalety ma JIRA?

Atutami JIRY są także stałe wsparcie techniczne i serwisowe oraz przejrzystość użytkowania. Narzędzie może być dostosowywane do indywidualnych potrzeb, jednakże jego budowa jest wyjątkowo nieskomplikowana i intuicyjna. Dzięki skutecznym algorytmom, łatwe stanie się także wyszukiwanie konkretnych fraz i informacji.
Użytkowanie JIRA przynosi zatem dobre efekty i pozwala na zwiększenie wydajności zarządzania wewnątrz firmy. Pozwala również kierownikom projektów na skuteczną kontrolę postępu prac. Co ważne, oprogramowanie to nie ma dużych wymagań sprzętowych, dzięki czemu może być zainstalowane nawet na niezbyt nowoczesnych komputerach. Wszelkie aktualizacje przekazywane są nie bieżąco, dzięki czemu praca staje się jeszcze prostsza.
Oprogramowanie to jest chętnie wybierane przez firmy z najróżniejszych branż. Decydują się na nie klienci, którzy pragną zautomatyzować procesy zarządzania i realizacji projektów. Do obsługi narzędzia wystarczy najbardziej podstawowa znajomość komputera, stąd z łatwością może ono zostać wdrożone u praktycznie każdego klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *