Potrzeba prędkości – bezpieczne rozwiązania oferuje sklep motocyklowy

Każdy z nas ma swoje pasje, marzenia i oczekiwania wobec życia. Niektórzy lubią kotlety schabowe, inni zdecydowanie wolą sushi. Nie moją rzeczą jest oceniać ludzkie gusta, dlatego też tak bardzo nie lubię, kiedy ktoś ma ochotę oceniać mój gust. Dlatego też nie rozumiem, dlaczego tak wielu ludzi ocenia moje hobby, którym są motocykle.

Motocykle – moja pasja

Sytuacja wygląda tak, że ja akurat bardzo lubię prędkość, nie, żebym się zrywał o czwartej rano pobiegać – bez przesady. Jeżeli jednak gdzieś jadę chętnie dociskam nogę nieco mocniej. Oczywiście wszystko w ramach obowiązującego prawa, mimo, że niektóre ograniczenia prędkości wydają mi się niepotrzebne, szczególnie, że za naszą zachodnią granicą obyło się bez takowych to u nas stosuję się do tego co obowiązuje.
Zawsze, w zasadzie od dziecka lubiłem prędkość, moja miłość zaczęła się kiedy dostałem pierwszy rower, obdarte kolana towarzyszyły mi podobnie jak uśmiech, który nie znikał z mojej twarzy. Rower szybko zmieniłem na motorynkę, która jeździła jeszcze szybciej i przy okazji nie trzeba było się tak namęczyć, później miałem skuter, ale to nie była udana inwestycja.
W końcu przyszedł ten czas, kiedy wiedziałem już czego potrzebuję. Zdałem odpowiednie prawo jazdy i dumnie poszedłem odwiedzić pobliski sklep motocyklowy. Nie miałem jeszcze pojęcia co wybrać Kawasaki, Yamaha, a może BMW? Na szczęście trafiłem dość dobrze i obsługa była kompetentna. Szybko poznałem ofertę, który motor jest szybszy, który tańszy i dlaczego niektórych marek lepiej nie kupować.

Mój motocykl

Mój wybór padł na Kawasaki, dziś wiem, że nie jestem specjalnie oryginalny wybierając motor, który zasadniczo bierze każdy nowicjusz. Mimo wszystko mi odpowiadał taki a nie inny model. Cieszyłem się jak małe dziecko, kiedy wiedziałem, że dostaję towar pierwszej kategorii, który nie zepsuje mi się tak szybko a przy okazji śmiga – choć i to mało powiedziane. Oprócz tego odwiedziłem sklep motocyklowy, w którym nabyłem dobrą odzież i kask.
Prawdę mówiąc teraz po czterech latach od zakupu jestem szczerze zaskoczony, że tak dobrze wybrałem. Skąd mogłem wiedzieć, że trafi mi się już na starcie model, z którym przy drobnych oczywiście poprawkach będę chciał zostać na dłużej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *