Tort klocek Lego dla Twojego dziecka- skorzystaj z oferty torty na zamówienie Katowice

Współcześni rodzice uwielbiają organizować przyjęcia urodzinowe dla swoich dzieci z prawdziwą pompą. To w końcu doskonała okazja do spotkania się z rodziną, albo do zaproszenia kolegów i koleżanek dziecka. Warto zorganizować dla swojego malucha nawet najmniejsze przyjęcie, bo to prawdziwe przeżycie i możliwość celebrowania urodzin w wyjątkowej atmosferze.

Tort jak marzenie czyli tort klocek Lego

Zorganizowanie udanego przyjęcia urodzinowego to oczywiście całkiem duże przedsięwzięcie, trzeba bowiem przygotować pyszne i zdrowe przekąski, napoje, dekoracje i atrakcje dla dzieci, oraz rzecz jasna zamówić tort (my polecamy usługę torty na zamówienie Katowicehttp://tortyjakmarzenie.pl/Katowice-torty). To ostatnie zadanie jest na szczęście najprostsze. Wystarczy znaleźć doskonałą pracownię tortów, która zrealizuje nawet najbardziej szalony pomysł na dekorację. Dla dzieci uwielbiających klocki LEGO fantastycznym pomysłem może być tort klocek Lego. Maluchy bez względu na płeć uwielbiają te zabawki, bo rozwijają one ich kreatywność i zachęcają do konstruowania. Zabawa klockami Lego może zatem stać się głównym tematem przewodnim przyjęcia, a tort klocek Lego prawdziwą kropką nad i tej imprezy.

Jak zorganizować tematyczne przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Jeżeli klocki Lego miały by stać się motywem przewodnim przyjęcia urodzinowego dla dziecka, warto zorganizować to tak, by maluchy jednocześnie uczyły się programowania na takim przyjęciu. Atrakcyjny sposób na urozmaicenie zabawy to zatem budowa na przykład robotów z klocków Lego, które dzięki nauczeniu się podstaw programowania dla dzieci, będą następnie się poruszać. Na rynku istnieją firmy organizujące takie przyjęcia, dlatego też szczegółami nie należy się zamartwiać. Do rodziców może należeć zorganizowanie ciekawej sali i pięknych dekoracji tematycznych, a także zamówienie tortu. Tort przedstawiające klocek Lego wpasuje się w taką imprezę idealnie, a poza tym będzie pysznym deserem. Współczesne torty łączą właśnie te dwie cechy, z jednej strony są po prostu przepyszne, a z drugiej świetnie wyglądają i stanowią dekorację samą w sobie. Do tortu w kształcie klocka LEGO można też zamówić jeszcze inne słodkości z tym samym motywem. W ten sposób słodka oprawa przyjęcia będzie bardzo spójna i kompletna. Być może dla maluchów nie będzie to miało aż tak dużego znaczenia, ale dla rodziców ceniących estetykę, z pewnością będzie miłe dla oczu.

Pyszny tort przedstawiający klocek Lego

Współczesne torty mają być nie tylko piękne, ale też po prostu pyszne. Dla maluchów najlepiej sprawdzą się najbardziej klasyczne torty z białych biszkoptów, które są przełożone lekkim kremem na bazie bitej śmietany lub serka mascarpone. Takie torty smakują chyba wszystkim maluchom. Dla urozmaicenia smaku, torty mogą być też wzbogacone świeżymi owocami, takimi jak na przykład jagody czy truskawki. Zdmuchiwanie świeczek płonących na torcie przedstawiającym klocek Lego, będzie z pewnością z doświadczeniem do zapamiętania na wiele lat. Dla małego chłopca taki moment to po prostu czysta magia. Warto sprawić odrobinę radości dziecku organizując właśnie takie tematyczne przyjęcie, ze wspaniałym tortem w roli głównej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *