Wdrażanie inteligentnego przepływu dokumentów – integracja systemu JIRA

Każde przedsiębiorstwo musi sobie odpowiedzieć uczciwie na pytanie odnośnie tego, jak w nim wygląda realizacja podstawowych zadań z zakresu przepływu dokumentacji firmowej i jak można usprawnić pewne aspekty związane z tym wszystkim? Niestety, ale poradzenie sobie z wieloma trudnościami z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej wcale nie jest łatwe, szczególnie od strony formalnej. Inteligentne systemy zarządzania firmą, jak choćby ERP pomagają, niemniej jednak wymagają wzbogacenia o pewne moduły, co jeszcze bardziej usprawni pracę firmy. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, czy warto postawić na system JIRA – http://jirasolutions.pl/uslugi/rozwoj/.

Co nam oferuje XXI wiek?

XXI wiek jest wyjątkowym czasem, kiedy to informatyzacja postępuje w niebotycznym tempie. Skorzystanie z owoców nowoczesnych technologii komputerowych, internetu pozwala ułatwić pracę, podnieść efektywność, zredukować koszty i ogólnie zmienić oblicze realizacji podstawowych działań w internecie. Wiele zmienia się na lepsze, czego przykładem jest choćby całkowita digitalizacja dokumentacji firmowej.

Czego potrzebuje nowoczesna firma?

Nowoczesne przedsiębiorstwo potrzebuje przede wszystkim stabilności i pełnych możliwości realizacji swoich wszystkich planów biznesowych. Nie jest to możliwe bez inteligentnej komunikacji w obrębie firmy. Podstawowym, formalnym narzędziem komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa okazuje się oczywiście dokumentacja, której to znaczenie wciąż nie może być pomijane i zaniedbywane. Tylko poprzez integrację w formie cyfrowej dokumentacji możliwe jest podniesienie efektywności działania firmy. Integracja systemu JIRA jest jednym z pierwszych kroków, który powinien być podjęty przez nowoczesne przedsiębiorstwo.

Jak wdrożyć taki system?

Jest to niezwykle proste. Obecnie każda firma posiada liczne stanowiska komputerowe z dostępem do internetu oraz przeważnie sieci wewnętrznej (intranetu). Jest to więc niepowtarzalna okazja, aby wykorzystać cyfrową, szyfrowaną komunikację dla celu prowadzenia obiegu dokumentacji. Jest to niesamowicie funkcjonalne, łatwe do adaptacji i umożliwia realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań biznesowych. Już teraz każdy przedsiębiorca ma niepowtarzalną okazję, aby zmienić raz na zawsze działanie swojego przedsiębiorstwa.

System wdrażany jest w ciągu kilku dni, z pełną adaptacją do specyfiki pracy przedsiębiorstwa oraz do innych istotnych kwestii związanych z realizacją zadań biznesowych. Każdy z przedsiębiorców może liczyć na naprawdę świetne warunki realizacji swoich planów i założeń.

Ile to kosztuje?

Sama integracja systemu JIRA nie jest kosztowna. Nie trzeba mieć specjalnej infrastruktury, poza ewentualnie serwerami z komunikacją szyfrowaną, do których dostęp zapewnia jednak dostawca usług i całej platformy. Serwery, bezpieczne konta i wewnętrzne systemy autoryzacji dostępu i podpisywania dokumentów – to wszystko jest potrzebne dla sukcesu przedsiębiorstwa i dla zbudowania naprawdę solidnego systemu wymiany informacji i dokumentacji w obrębie firmy. Czas wdrożyć takie technologie i zastosować najbardziej cywilizowaną komunikację w obrębie przedsiębiorstwa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *